з гравіруванням

Показано з 1 по 15 із 18 (всього 2 сторінок)

з гравіруванням

У чоловічу моду прийшли стильні доповнення для костюма, про які знають далеко не всі. До таких нововведень відноситься краватку-метелик, виконаний з натурального дерева.

В індустрії моди вони з'явилися недавно, але зажадали собі не останнє місце в гардеробі будь-якого чоловіка, що стежить за модою. Радимо звернути на них увагу.

Для виготовлення цього модного аксесуара використовується деревина цінних порід з твердою структурою. Природа сама потрудилася над створенням краватки-метелики, так як кожне дерево має свій особливий колір і структуру, і візерунок. Тому обраний вами екземпляр буде відрізнятися від картинки на нашому сайті. Це надає кожному виробу ексклюзивність.

Дерев'яна метелик прикрасить ваш будь-який костюм, її можна підібрати / ціна це дозволяє / під сорочку будь-яких кольорів і візерунків. З нею буде прекрасний наречений в день весілля! Тканинне доповнення до краватки-метелика дозволяє легко потрапити в колірну гаму весільного вбрання.

Сам виріб прикрашено шпоном з нанесеним на нього малюнком або з перфорацією. Все це можна замінити на будь-який малюнок за вашим бажанням.

Носіть цей аксесуар і по буднях! Стильно буде виглядати в комплекті з модними джинсами. Чудовий подарунок вашому другу, колезі по роботі, навіть жінці і юним модникам!

Щоб надати урочистий вигляд подарунку, його упаковують в коробку. За вашим бажанням коробку можна зробити міцнішою - з фанери. Її можна використовувати як коробочку для зберігання дрібних речей.

Дерев'яна краватку-метелик підкреслить ваш імідж і дозволить виділитися в масі людей. Зверніть увагу на наш товар! Приємних покупок.