Оплата


-         Оплата готівкою

виробляється безпосередньо при отриманні товару в офісі нашої компанії при замовленні "самовивозом".

- Оплата через Приват24

Після підтвердження замовлення менеджер відправляє Вам SMS повідомлення з реквізитами для оплати. Оплату можна здійснити через сайт privat24, мобільний додаток, через термінал ПриватБанку або через касу відділення цього ж банку. Відвантаження товару здійснюється тільки після заходу засобів на наш рахунок. Захід коштів підтверджується як правило протягом 5-10 хвилин.

-     Безготівковій розрахунок

На замовлений товар ми виставляємо Вам рахунок-фактуру із зазначенням всіх необхідних для оплати реквізитів, а також копії наших статутних документів. Рахунок відправляємо на електронну адресу. Даний рахунок можна оплатити в будь-якому банку. Товар відвантажується після заходу засобів на розрахунковий рахунок. Захід коштів підтверджується як правило на протязі 24 годин, в окремих випадках до 72 годин.

Накладений платіж

Товар відправляється по Україні з мінімальною передоплатою 70 грн. - це вартість доставки в обидві сторони на випадок якщо ви "передумаєте" забирати замовлення. Залишок суми ви оплачуєте в відділенні транспортної служби по прибуттю товару на склад у вашому місті. За фактом отримання ви оплачуєте вартість товару, а також послуги доставки компанії-перевізника (доставка товару + пересилання грошей це приблизно 35грн за посилку + 25 грн за накладним платежем + 2% від оціночної вартості посилки).

Накладений платіж не застосовується для замовлень за індивідуальними розмірами, з індивідуальною гравіюванням.


- PayPal

За домовленістю можливі і інші методи оплати.


Це можна обговорити з менеджером після оформлення замовлення