класик

класик

Метелик - відмінне доповнення і до чоловічого, і до жіночого гардеробу. Універсальний аксесуар відмінно виглядає і з сорочкою і з жилеткою. Особливу лінію складають метелики виконані з нестандартних для краваток-метеликів матеріалів - дерева, шкіри, пластика. Такі метелики підійдуть кк для чоловіків так і для жінок. А при бажанні їх можуть використовувати діти і підлітки.


Такі незвичайні краватки легко одягати, не потрібно зав'язувати, регулюється Пліній. що дозволяє носити намилується розмір шиї.


Метелики будуть мати гарний вигляд у будь-якому гардеробі.


Метелик може добре відбити ваш настрій.


Це може бути класичний варіант з різних порід дерев, оброблені спеціальним маслом.


Краватка-метелик з дзеркальним акрилом підійде на будь-яке свято, підкреслить ваше веселе, святковий настрій. Вона виділить вас в натовпі, приверне увагу оточуючих.


Будь-який матеріал, колір і фактура відмінно обігрується на «крилах» метелики. Тому саме серед таких краваток можна знайти варіанти для будь-якого стилю. Зокрема, вони популярні в якості формених аксесуарів для співробітників ресторанів і кафе, офісних працівників і державних службовців.

Свою метелика легко знайдуть люди творчих професій і бізнесмени, хіпстера і медіа-персони.


Малюнок вигравіруваний або вирізаний на крилах метелика відіб'ють ваш статус і стиль.


Особливою популярністю метелики користуються на весіллях. Замовивши метелика з вигравіруваним датою весілля і імені нареченого і нареченої, або дружка, ви назавжди увічните цю подію.

У цій категорії немає товарів.