Аксесуари

Уточнити Пошук
Показано з 1 по 15 із 38 (всього 3 сторінок)

Аксесуари

Аксесуари можна придбати на нашому інтернет сайті http://decolazer.com.ua, в інстаграмм https://www.instagram.com/decolazer/ на нашій сторінці facebook https://www.facebook.com/decolazer1
 
Це зручні речі, які прикрашають і полегшують наше життя. Вони підкреслюють вашу індивідуальність. З ними ви виглядаєте стильно і привабливо.
Ну куди ми без них? Будь-то стильний, дерев'яний картхолдер-візитниця http://decolazer.com.ua/accessories/kardholder/?page=3 або дістаньте з кишені незвичайний гаманець з індивідуальним гравіюванням або вишивкою http://decolazer.com.ua/accessories/purses/ Ви помітите захоплені погляди. І не дивно. Ви не такий як усі. Ви виділяєтеся з натовпу невеликою стильною штучкою.
Підставка під телефон http://decolazer.com.ua/accessories/phone-stands/ практичний і зручний аксесуар, який стане вашим незамінним помічником на робочому столі в офісі або вдома. Підставка виконана з натурального дерева - чудовий подарунок для друзів, яким важливо, щоб всі речі були на своїх місцях. Особливо цікаво якщо, ваш аксесуар виконаний не масовим виробництвом, а це ручна робота з натурального дерева. А тепер уявіть, що на вашому аксесуар ваш індивідуальний малюнок. Це може бути фотографія, напис, логотип - талісман який приносить удачу.
Сподіваємося, з нашими аксесуарами ви отримаєте шматочок щастя.
Якщо у вас є питання або пропозиції, зв'яжіться з нами за телефонами 063 278 28 78, 050 555 75 22 або 097 025 65 65. Наш менеджер із задоволенням відповість на всі Ваші запитання.
Аксесуари це ті дрібниці, які здатні підкреслити створений образ, і без яких ніхто не обходиться.