Гребні прості

Показано з 1 по 15 із 35 (всього 3 сторінок)

Гребні прості

Представляємо вашій увазі стильні гребені ручної роботи для бороди.
Гребені зроблені з натуральних матеріалів (ясен, дуб, клен, черешня). Завдяки широко розставленими зубчикам, гребінець НЕ сплутує волосся.
У комплект може входити холдер, який оберігає гребінець від пошкоджень і різного сміття.
З огляду на величезну популярність бороди, такий гребінь буде корисним аксесуаром в арсеналі чоловічих аксесуарів, і буде приємним подарунком для будь-якого чоловіка.
Крім того, наш інтернет-магазин надає послуги з нанесення індивідуального малюнка і гравіювання на виріб.
Дерево - це чудовий природний матеріал, який не шкодить ні шкірі голови, ні волоссю, а також не електризує волосся.
Дерев'яна гребінець добре підійде вам, якщо ви бажаєте придбати щось, чого будуть не страшні хімічні речовини.
Дерево максимально щадить волосся і ідеально підходить для щоденного догляду.
Дерев'яні гребінці для волосся завжди користувалися популярністю. Ціни на дерев'яні гребінці низькі, якщо врахувати що їх роблять в ручну.
Дерев'яна гребінець - гребінь для бороди особливо цікавий аксесуар. Зрозуміло, що розчесати бороду можна і простим гребінцем, але дістаньте в компанії гребінець вироблену майстрами фірми Деколазер і ви гарантовано привернете увагу представілель обох статей.
Купити гребінь для бороди в Києві можна по інтернету а так-же відвідавши наш офіс. Потримайте в руках це диво і вам не захочеться з ним раставаться.
Можливо ви захочете замовити дерев'яну гребінець для свого улюбленця, адже шерсть кішок і собак дуже добре розчісується дерев'яної гребінцем. На холдері можна випалити фото вашого вихованця